Rozwój osobisty? A po co?

Rozwój osobisty? A po co?

Początkowe pytanie zasadnicze – „czy warto w ogóle się zainteresować rozwojem samego siebie” zmigrowało w pytanie...

Mateusz Machaj: Czy kapitalizm jest odpowiedzialny za kryzys?

Czy kapitalizm jest odpowiedzialny za kryzys?

O kłopotach amerykańskiej gospodarki rozpisują się nie tylko ekonomiści i analitycy finansowi.

Formuła Sukcesu - 3 proste kroki do każdego celu

Formuła Sukcesu - 3 proste kroki do każdego celu

Ilu ludzi, tyle definicji sukcesu. Dla każdego będzie oznaczać to całkiem coś innego.

10 umysłowych trików, które musisz znać

10 umysłowych trików, które musisz znać

Umysł zna wiele sztuczek, o których pewnie jeszcze nie słyszałeś. Będziesz zaskoczony jak łatwo i przyjemnie (...) Więcej »

Nowe artykuły w serwisie poświęcone rozwojowi osobistemu i ekonomii

Jak kształtuje się sposób myślenia?

Jak kształtuje się sposób myślenia?

Wszyscy ludzie są różni i każdy z nas jest – chciałoby się rzec – genetycznym unikatem. Charakteryzuje Cię pewna grupa cech, których nikt inny nigdy wcześniej (...) Więcej »

Jak odnaleźć swoją pasję

Jak odnaleźć swoją pasję

Często z prośbą o pomoc piszą do mnie osoby, które chciałyby robić w życiu coś, co zawsze ich będzie pasjonować. Chciałyby pracować wiedząc, że to jest (...) Więcej »

Sekret, czyli Prawo Przyciągania

Sekret, czyli Prawo Przyciągania

Od jakiegoś czasu sporo hałasu w mediach robi film „The Secret". DVD i książki związane z ‘The Secret' są na liście bestsellerów amazon.com. W naszym rodzimym (...) Więcej »

Polityka personalna i strategiczne zarządzanie potencjałem społecznym

Polityka personalna i strategiczne ...

Funkcja personalna, podobnie jak marketingowa, finansowa, produkcyjna itd., jest jedną z funkcji przedsiębiorstwa. Zajmuje się (...) Więcej »

Jesteś tutaj: Start » Sukces - Książki

Sukces - Książki

Obudź w sobie olbrzyma

01 kwiecień 2011 | Fragment książki Obudź w sobie olbrzyma autorstwa Anthony Robbins

Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi

Autor odsłania przed nami metody i techniki, które opanował w najwyższym stopniu, pozwalając mu po mistrzowsku obcować z ludzką psychiką. Na kartach swej obszernej pracy wykłada klarownie i przekonywująco jak wykrzesać z siebie wystarczająco dużo siły, mieć wpływ na swój stan umysłowy, emocjonalny, fizyczny i materialny. Krok po kroku wprowadza nas w tajniki samodoskonalenia.

Anthony (Tony) Robbins ur. 1960 w Kalifornii - amerykański "trener sukcesu", mówca motywacyjny i autor takich bestsellerów jak: "Obudź w sobie olbrzyma", "Listy Od Przyjaciela", "Olbrzymie kroki. 365 lekcji samodoskonalenia". Jego materiały są również dostępne jako nagrania audio i video. Do dzisiaj prowadzi on seminaria, na których uczy ludzi jak zmieniać swoje życie, stawiać sobie cele i je osiągać, uzyskać kontrolę nad swoimi emocjami i życiem.

Myśl i bogać się. Podręcznik człowieka interesu

01 kwiecień 2011 | Recenzja i fragment książki Myśl i bogać się. Podręcznik człowieka interesu autorstwa Napoleon Hill

Myśl i bogać się. Jak zrealizować ambicje i osiągnąć sukces

Najpotężniejszym dostępnym nam narzędziem jest nasz umysł.

Zwalcz swoje słabości

Zaplanuj swój sukces

Zdobądź fortunę

Co sprawia, że niektórzy ludzie przez całe swoje życie idą naprzód, rozwijają się, zdobywając i pomnażając bogactwo i szczęście, podczas gdy inni stoją w miejscu? Co daje jednym ogromną energię, a innych czyni nieudolnymi? Co sprawia, że jeden radzi sobie ze wszystkimi problemami, znajdując własną drogę, która bezpiecznie pozwala mu przejść przez burzliwe momenty w życiu i spełnić najistotniejsze marzenia, podczas gdy inny walczy i ponosi klęskę? Odpowiedź jest pozornie prosta - tą tajemniczą siłą jest umiejętność myślenia i dążenia do sukcesu. Każdy z nas może zastosować ją w swoim życiu, jednak trzeba wiedzieć, jak to zrobić. Teraz tajemnica tego, jak osiągnąć fortunę, leży w zasięgu Twojej ręki.

Zasady Zwycięzców

01 kwiecień 2011 | Recenzja książki Zasady Zwycięzców autorstwa Bodo Schäfer

Zasady Zwycięzców

Bodo Schäfer jest jednym z najpopularniejszych autorów książek wskazujących sposoby osiągnięcia w życiu osobistego sukcesu i bogactwa. Jego pierwsza książka – „Droga do finansowej wolności” została przetłumaczona na 23 języki i ukazała się w nakładzie ponad 2 milionów egzemplarzy!

„Zasady zwycięzców” to swoisty drogowskaz do sukcesu.

Autor w krótki i przystępny sposób omawia 30 sprawdzonych Zasad Zwycięzców, tj. zasad ludzi, którzy osiągnęli sukces. Są to znane od tysięcy lat sposoby i strategie, dzięki którym można zrealizować ambitne cele we wszystkich dziedzinach życia.

Sekret

01 kwiecień 2011 | Recenzja książki Sekret autorstwa Rhonda Byrne

Sekret

Fragmenty Wielkiego Sekretu odnajdywano na przestrzeni dziejów w przekazach ustnych, w literaturze, w religiach i systemach filozoficznych.

Po raz pierwszy wszystkie jego elementy zostały zebrane w tej niewiarygodnej książce, której lektura może mieć fundamentalne znacznie dla wszystkich jej czytelników.

Dowiesz się z niej, jak wykorzystywać Sekret w każdym aspekcie swojego życia – gdy chodzi o pieniądze, zdrowie, związki uczuciowe, szczęście, czy jakikolwiek przejaw komunikacji ze światem. Zaczniesz pojmować ukrytą, niewykorzystaną siłę, którą masz w sobie, a jej ujawnienie wypełni radością każdy dzień twojego istnienia.Pokaż innym ten wpis:

pobierz jako PDF

Komentuj z Facebookiem


Rozmiar tekstu: A A A
Wyślij emaila
Sekret
kapitalizm
Hipnotyczny marketing
Asertywność NLP Cele Sukces


Dziennik Internautów (DI) - internet w życiu i biznesie
Wprost
Wprost i Kultura
Ludzie
Blogbox
Webhosting.pl. Portal technologii internetowych
Pitbul
ototrend
Portal Zwierciadło - weź oddech | Portal Zwierciadlo
Polska Agencja Prasowa
Webinside.pl: tworzenie stron WWW, kurs HTML, PHP, Flash
Gover
InfoTuba