Rozwój osobisty? A po co?

Rozwój osobisty? A po co?

Początkowe pytanie zasadnicze – „czy warto w ogóle się zainteresować rozwojem samego siebie” zmigrowało w pytanie...

Mateusz Machaj: Czy kapitalizm jest odpowiedzialny za kryzys?

Czy kapitalizm jest odpowiedzialny za kryzys?

O kłopotach amerykańskiej gospodarki rozpisują się nie tylko ekonomiści i analitycy finansowi.

Formuła Sukcesu - 3 proste kroki do każdego celu

Formuła Sukcesu - 3 proste kroki do każdego celu

Ilu ludzi, tyle definicji sukcesu. Dla każdego będzie oznaczać to całkiem coś innego.

10 umysłowych trików, które musisz znać

10 umysłowych trików, które musisz znać

Umysł zna wiele sztuczek, o których pewnie jeszcze nie słyszałeś. Będziesz zaskoczony jak łatwo i przyjemnie (...) Więcej »

Nowe artykuły w serwisie poświęcone rozwojowi osobistemu i ekonomii

Jak kształtuje się sposób myślenia?

Jak kształtuje się sposób myślenia?

Wszyscy ludzie są różni i każdy z nas jest – chciałoby się rzec – genetycznym unikatem. Charakteryzuje Cię pewna grupa cech, których nikt inny nigdy wcześniej (...) Więcej »

Jak odnaleźć swoją pasję

Jak odnaleźć swoją pasję

Często z prośbą o pomoc piszą do mnie osoby, które chciałyby robić w życiu coś, co zawsze ich będzie pasjonować. Chciałyby pracować wiedząc, że to jest (...) Więcej »

Sekret, czyli Prawo Przyciągania

Sekret, czyli Prawo Przyciągania

Od jakiegoś czasu sporo hałasu w mediach robi film „The Secret". DVD i książki związane z ‘The Secret' są na liście bestsellerów amazon.com. W naszym rodzimym (...) Więcej »

Polityka personalna i strategiczne zarządzanie potencjałem społecznym

Polityka personalna i strategiczne ...

Funkcja personalna, podobnie jak marketingowa, finansowa, produkcyjna itd., jest jedną z funkcji przedsiębiorstwa. Zajmuje się (...) Więcej »

Jesteś tutaj: Start » Najsłynniejsi mówcy motywacyjni

Najsłynniejsi mówcy motywacyjni

Tony Robbins
Anthony (Tony) Robbins

ur. 1960 w Kalifornii - amerykański "trener sukcesu", mówca motywacyjny i autor takich bestsellerów jak: "Obudź w sobie olbrzyma", "Listy Od Przyjaciela", "Olbrzymie kroki. 365 lekcji samodoskonalenia". Jego materiały są również dostępne jako nagrania audio i video. Do dzisiaj prowadzi on seminaria, na których uczy ludzi jak zmieniać swoje życie, stawiać sobie cele i je osiągać, uzyskać kontrolę nad swoimi emocjami i życiem.

Linki: Wikipedia (po angielsku), Strona domowa Tonego Robbinsa

Wayne Dyer
Wayne Dyer

ur. 1940 w stanie Michigan - amerykański ekspert w dziedzinie samorozwoju i motywacji. Autor wielu książek i programów audio. Po polsku ukazały się takie jego książki jak: "Kieruj swoim życiem" i "Pokochaj siebie". Pomimo trudnego dzieciństwa Dyer spełnił swoje marzenia i teraz poświęca większość swojego czasu pomagając innym zrobić to samo.

Linki: Wikipedia (po angielsku), Strona domowa Wayne Dyera

Brian Tracy
Brian Tracy

ur. w Kanadzie, żyjący w USA ekspert w dziedzinie samorozwoju, motywacji i skutecznej sprzedaży. Autor wielu książek, materiałów audio i wideo. Po polsku ukazały się takie jego książki jak: "Zostań Supersprzedawcą", "Sposób na sukces", Turbostrategia"", "Zjedz tę żabę", "Maksimum osiągnięć" i "Sztuka zatrudniania najlepszych". W ciągu swojego życia Tracy odwiedził ponad 80 krajów. W roku 2006 przeprowadził jednodniowe seminarium na temat sprzedaży w Warszawie. W 2007 wrócił do naszej stolicy z seminarium "Maksimum Osiągnięć" - zapis wideo wywiadu, który przeprowadził twórca Osiągacza (Sebastian Schabowski) z Brianem znajdziesz tutaj. Darmowy kurs internetowy "7 kroków do osiągania celów" autorstwa Briana Tracy jest dostępny tutaj.

Linki: Wikipedia (po angielsku), Strona domowa Briana Tracy

Zig Ziglar
Zig Ziglar

ur. 1926 w Alabamie, żyjący w Teksasie charyzmatyczny mówca motywacyjny, autor wielu książek, programów audio i video. Jest obdarzony niesamowitym głosem i talentem do przemówień, które poza przekazywaniem cennej wiedzy świetnie bawią publiczność. Jego motto życiowe to : "Możesz mieć w swoim życiu wszystko czego chcesz jeśli tylko pomożesz wystarczającej liczbie ludzi uzyskać to, czego chcą". Po polsku ukazały się takie jego książki, jak: "Ponad szczytem", "Sekrety skutecznej sprzedaży", "Sukces".

Linki: Wikipedia (po angielsku), Strona domowa Ziga Ziglara

Robert Kiyosaki
Robert Kiyosaki

ur. w 1947 na Hawajach, amerykański inwestor, biznesmen, autor poczytnych książek z dziedziny finansów. Kiyosaki jest najlepiej znany jako autor książek o inwestowaniu pieniędzy. Jego pierwszy bestseller nosił tytuł Bogaty Ojciec, Biedny Ojciec i był próbą zmiany nastawienia przeciętnego pracownika. Kiyosaki mówi o swoim "biednym ojcu", który pomimo iż był kierownikiem Stanowego Wydziału Edukacji na Hawajach, posiadał niewielką "wartość rynkową". Kiyosaki pisze również o "bogatym ojcu", którym dla niego był ojciec przyjaciela, który stał się bardzo zasobny poprzez inwestycje swoich niewielkich zarobków w przynoszące dochody przedsięwzięcia, stając się ostatecznie bardzo bogatym człowiekiem. (Opr. na podst. Wikipedii)

Linki: Wykład na video (po angielsku), Wikipedia (po polsku), RichDad.comPokaż innym ten wpis:

pobierz jako PDF

Komentuj z Facebookiem


Rozmiar tekstu: A A A
Wyślij emaila
Sekret
kapitalizm
Hipnotyczny marketing
Asertywność NLP Cele Sukces


Dziennik Internautów (DI) - internet w życiu i biznesie
Wprost
Wprost i Kultura
Ludzie
Blogbox
Webhosting.pl. Portal technologii internetowych
Pitbul
ototrend
Portal Zwierciadło - weź oddech | Portal Zwierciadlo
Polska Agencja Prasowa
Webinside.pl: tworzenie stron WWW, kurs HTML, PHP, Flash
Gover
InfoTuba