Rozwój osobisty? A po co?

Rozwój osobisty? A po co?

Początkowe pytanie zasadnicze – „czy warto w ogóle się zainteresować rozwojem samego siebie” zmigrowało w pytanie...

Mateusz Machaj: Czy kapitalizm jest odpowiedzialny za kryzys?

Czy kapitalizm jest odpowiedzialny za kryzys?

O kłopotach amerykańskiej gospodarki rozpisują się nie tylko ekonomiści i analitycy finansowi.

Formuła Sukcesu - 3 proste kroki do każdego celu

Formuła Sukcesu - 3 proste kroki do każdego celu

Ilu ludzi, tyle definicji sukcesu. Dla każdego będzie oznaczać to całkiem coś innego.

10 umysłowych trików, które musisz znać

10 umysłowych trików, które musisz znać

Umysł zna wiele sztuczek, o których pewnie jeszcze nie słyszałeś. Będziesz zaskoczony jak łatwo i przyjemnie (...) Więcej »

Nowe artykuły w serwisie poświęcone rozwojowi osobistemu i ekonomii

Jak kształtuje się sposób myślenia?

Jak kształtuje się sposób myślenia?

Wszyscy ludzie są różni i każdy z nas jest – chciałoby się rzec – genetycznym unikatem. Charakteryzuje Cię pewna grupa cech, których nikt inny nigdy wcześniej (...) Więcej »

Jak odnaleźć swoją pasję

Jak odnaleźć swoją pasję

Często z prośbą o pomoc piszą do mnie osoby, które chciałyby robić w życiu coś, co zawsze ich będzie pasjonować. Chciałyby pracować wiedząc, że to jest (...) Więcej »

Sekret, czyli Prawo Przyciągania

Sekret, czyli Prawo Przyciągania

Od jakiegoś czasu sporo hałasu w mediach robi film „The Secret". DVD i książki związane z ‘The Secret' są na liście bestsellerów amazon.com. W naszym rodzimym (...) Więcej »

Polityka personalna i strategiczne zarządzanie potencjałem społecznym

Polityka personalna i strategiczne ...

Funkcja personalna, podobnie jak marketingowa, finansowa, produkcyjna itd., jest jedną z funkcji przedsiębiorstwa. Zajmuje się (...) Więcej »

Jesteś tutaj: Start » Najsłynniejsi mówcy motywacyjni » Anthony (Tony) Robbins

Anthony (Tony) Robbins

Drukuj | 19 marzec 2011 | Artykuł pochodzi ze strony sukces.webnode.com

Tony RobbinsNa początku 1980 r. był sfrustrowanym dziewiętnastoletnim dzieciakiem. Zagubionym i osamotnionym. Był nieudolny i bardzo gruby. Miał starego volkswagena. Ledwie wiązał koniec z końcem jako źle opłacany nocny portier. Naczynia zmywał w wannie swej nie ogrzewanej kawalerki. Żył bez przyjaciół, którym się powiodło, bez nauczycieli sukcesu, bez żadnych źródeł finansowania, bez jasno określonego celu. Jak to się stało, że z początkiem lat dziewięćdziesiątych stał się smukłym zamożnym mężczyzną, szczęśliwym mężem i ojcem z dochodem ponad pół miliona dolarów rocznie mieszkający w rezydencji Del Mar Castle z oknami wychodzącymi na Pacyfik?

Udowodnił sobie i nam wszystkim, że jest możliwość całkowitej zmiany swojego życia poprzez używanie odpowiednich technik, które wpływają na jakość naszych decyzji i na podjęcie zmasowanego działania w kierunku ich realizacji. Robbins nauczył się i odkrył mnóstwo praktycznych i przydatnych metod, dzięki którym jest to możliwe, dowodem ich skuteczności jest on sam i ludzie, którzy mieli możliwość nauczyć się ich od Tony’ego.

Anthony Robbins współpracował z największymi autorytetami tego świata, stoi za sukcesami takich gwiazd sportu jak: Tiger Woods, Andre Agassi, Gretzky, drużyny olimpijskie USA. W ciągu zaledwie 10 lat sprzedano ponad 24 miliony kaset szkoleniowych, jego program TV „Siła osobowości” oglądała 1/3 społeczeństwa amerykańskiego.

Konsultowali się z nim głowy Państw (Ronald Regan, Bill Clinton, Michaił Gorbaczow, Nelson Mandela, Księżniczka Diana); Aktorzy (Arnold Shwarzenegger, Pamela Anderson Lee, Sylvester Stallone, Anthony Hopkins).

W jego seminariach wzięło udział ponad 4 miliony ludzi z kilkudziesięciu krajów świata, nie licząc słuchaczy radiowych i odbiorców telewizyjnych. Sprzedaż jego kaset video i audio sięga milionów egzemplarzy. Książki tłumaczone są na wiele języków. W Polsce najbardziej znane są Obudź W Sobie Olbrzyma i Nasza Moc Bez Granic. Jest przyjacielem i doradcą najsławniejszych i najpotężniejszych ludzi świata.

Cytaty Anthony Robbins:
"Im wyższy Twój poziom energii, tym bardziej efektywne Twoje ciało. Im bardziej efektywne Twoje ciało, tym lepiej się czujesz i bardziej wykorzystujesz swój talent do osiągania ponadprzeciętnych wyników."

Anthony Robbins

"Teraz szczęśliwie osiągam zamiast osiągać, by być szczęśliwym."

Anthony Robbins

Zobacz także książkę Anthony'ego Robbinsa
ZOBACZ PODOBNE ARTYKUŁY:

POLECAM:

Obudź w sobie olbrzyma
Odrodzenie Feniksa
Myśl i bogać się
Pokaż na co cie stać


Pokaż innym ten wpis:

pobierz jako PDF

Komentuj z Facebookiem


Rozmiar tekstu: A A A
Wyślij emaila
Sekret
kapitalizm
Hipnotyczny marketing
Asertywność NLP Cele Sukces


Dziennik Internautów (DI) - internet w życiu i biznesie
Wprost
Wprost i Kultura
Ludzie
Blogbox
Webhosting.pl. Portal technologii internetowych
Pitbul
ototrend
Portal Zwierciadło - weź oddech | Portal Zwierciadlo
Polska Agencja Prasowa
Webinside.pl: tworzenie stron WWW, kurs HTML, PHP, Flash
Gover
InfoTuba